Kamoši

S majiteľkou portálu cvicte.sk Jankou Šimkovičovou spolupracujeme už viac ako 3 roky, hlavne pri našich ostatných aktivitách. Kreativita, nadšenie a profesionalita, aj to sú dôvody prečo je každá spolupráca s cvicte.sk taká vzrušujúca.

Každej žienke, ktorá chce cvičiť (keďže si na našej stránke, tak si to asi aj Ty) odporúčame pridať si stránku www.cvicte.sk medzi obľúbené a sledovať náučné, motivujúce novinky, ktorými tento portál dennodenne plní svoje stránky.

Sme hrdí, že pre partnerstvo sme našli spoločnú reč aj s vydavateľmi skvelých časopisov Mama a ja, Fit štýl a Adamko. Poznáš to, keď sa s niekým rozprávaš, máš absolútne totožné názory na problematiku tehuliek a mamičiek na Slovensku a počas rozhovoru ti podvedomie našepkáva, že s touto sympatickou mamičkou vymyslíte úžasné veci? A tak nám dve hodinky prvého stretnutia s Danielkou Klamovou uplynuli, že sme sa ani nenazdali.

Ak chceš poznať ukážkovú internetovú firmu na Slovensku, pozri si stránky Modrého koníka. Cieľom majiteľov a zamestnancov je nielen klásť dôraz na kvalitu a budovať úspešný portál s prvotriednou komunitou mamičiek, tehuliek a “snažiliek”. To, čo reprezentujú navonok, teda ukážkový portál, to reprezentujú aj do vnútra. Krásne priestory, vynikajúce benefity pre zamestnancov, (napríklad ranná jóga, či vlastný kuchár podávajúci dobré a zdravé jedlá) atď.

Je super, keď vidieť na Slovensku ľudí, ktorí sa snažia robiť svoju prácu naozaj na úrovni. Lebo založiť si web stránku a naplniť ju kadejakým obsahom dnes môže hocikto a tak to aj vyzerá. Ale potom sú tu portály ako napríklad kamzakrasou.sk, ktorého zakladateľka kladie dôraz nielen na kvalitu obsahu, ale aj na silu a dôležitosť osobného kontaktu. A aj preto na nás stretnutie s Alenkou Čabákovou zanechalo vynikajúci dojem . Uvidíme čo sa zo spolupráce ešte vyvinie :-)

SHE´S ALL RAW je značka krásnej slovenskej modelky s exotickým menom Vanda Dita Gallo. Náhodne sme sa stretli na víkendovom pobyte časopisu Fit Štýl a…čo vám budeme hovoriť…učarovala nám nielen svojím pôvabom, odbornosťou, ale aj obrovskou chuťou pomáhať ľuďom. Sama si prešla viacerými typmi stravovania a najviac jej sadla RAW tzv. surová strava. Spolu s Vandičkou pre Teba pripravujeme kopec skvelých článkov, receptov…a dokonca aj videoreceptov! Nechaj sa prekvapiť :-)

Poznáš Dušana Plichtu? To je ten akčný chalan, ktorý sa často objaví so svojou kávou v telke, či v časákoch :-). My Dušana poznáme už dlhšie a od začiatku obdivujeme jeho zanietenosť pri šírení povedomia o zdravej výžive a dokonca vytvárania vlastných zdravých produktov. Pod jeho značkou Powerlogy už stihol vytvoriť vlastnú kávu, kosokosý olej, MCT tuk, či aktuálne pripravovanú čokoládu. Super je, že to má všetko na sebe starostlivo otestované. Navyše sám má za sebou mnoho kurzov v oblasti výživy, kde sa učil od tých najlepších. Jeho blog nájdeš tu www.dusanplichta.com a produkty kúpiš tu www.powercoffee.sk.

S Eliškou Borovskou, majiteľkou tohto internetového obchodu so športovo-tanečným oblečením, spolupracujeme už dlho-dlho a preto medzi Fitshaker kamošmi nemohla chýbať :-) Vieme, že vybrať si dobré oblečenie na cvičenie nie je vždy jednoduché, no na stránkach Moveshopu je to jedna radosť. Plus vynikajúci prístup predajcov. Odporúčame

Kto by nepoznal časopis Emma, ktorý sa už dlhé roky drží na popredných miestach predaja slovenských lifestylových časákov? Veru, tiež každý mesiac chodíme okolo novinových stánkov a čakáme, kedy vyjde nové číslo :-). Tak presne s touto Emmou máme tú česť spolupracovať. Keď sme redaktorkám umožnili vyskúšať si cvičko na Fitshakeri, boli ohromené a my sme boli veľmi pyšní. Tak ako aj na článok, ktorý o našom virtuálnom fitku napísali! Ďakujeme Emma za prejavenú dôveru a tešíme sa na ďalšie spolupráce. Cítime, že si budeme rozumieť :-).

Ak si fanúšička RAW stravy, určite dobre poznáš Zuzku Frešo. Táto žena je vždy, keď ju stretneme, doslova nabitá energiou (ak ste ju zažila, vieš, o čom hovoríme :-)), a preto ju máme tak radi. A teda, ešte preto, že robí fantastické RAW torty, a preto, že svoju prácu robí s láskou a nadšením. A to je na produktoch skutočne cítiť. Sme veľmi radi, že sme ju mohli pripísať do zoznamu našich kamošov!

Vlada a jeho manželku Tinu obdivujeme už roky. Ich články sme študovali ešte pár rokov pred spustením Fitshakera. O to máme väčšiu radosť, že práve dnes môžeme povedať, že s týmto sympatickým párikom spolupracujeme. Sú bezpochyby jedny z najlepších špecialistov na optimálnu výživu a životosprávu na Slovensku. Robia všetko preto, aby prinášali svojim fanúšikom najaktuálnejšie a najprínosnejšie informácie, otestované na sebe.

Poznáš portál zenysro.cz? Je to priestor, kde majú ženy možnosť  vyjadriť svoj názor na produkty a služby, ktoré testovali a vedia Ti odporučiť to najlepšie na trhu. Spolu 50 žien testovalo aj cvičenie online cez Fitshaker.sk a ohlasy sú priam ohromujúce. Chceš vedieť ako hodnotili Slovensky a Češky naše cviky na doma? Prečítaj si parádny článok na zenysro.cz.

Už si sa stretla s portálom lepsiden.sk? Ako názov sám napovedá, je to portál, ktorý ti prináša mnoho pozitívnych informácií, rád, tipov, trikov a odporúčaní z rôznych oblastí. Nenájdeš tam žiadne bulvárne, politické či iné negatívne správy. Jednoducho iba informácie pre lepší deň. A také informácie sa páčia aj nám, preto ti to odporúčame. Napríklad nájdeš na ich stránkach aj takýto parádny recept od nás :-)

Máš rada dovolenky, na ktorých len vylihuješ alebo ti nevadí byť aktívna ani na dovolenke?
Ak máš rada pohyb, tak máš jedinečnú príležitosť zažiť fit pobyt v srdci nádhernej prírody alebo pri mori pod vedením majsterky sveta vo fitness a majsterky sveta v aerobiku Zory Czoborovej. Zora pripraví vždy zaujímavý program, naučí Ťa správnemu držaniu tela, ako hlboko dýchať, ako technicky a efektívne cvičiť, zbaviť sa nadbytočného tuku a spevniť svoje telo. Ukáže Ti, ako cvičiť zdravotné cvičenia zamerané na odstránenie bolesti chrbta následkom sedavého zamestnania a poškodených platničiek. Taktiež sa s Tebou podelí o svoje dlhoročné skúsenosti z oblasti zdravej výživy a pitného režimu.