Saška Halmová

Saška Halmová

Cvičí

Sexy body

O mne

Ahoj,

volám sa Saška a v nasledujúcich riadkoch si môžeš prečítať o mojej práci, ktorú naozaj zbožňujem.

Od šiestich rokov som sa začala venovať športovému aerobiku. Mamina, ako trénerka modernej gymnastiky, ma priviedla k športovému aerobiku. Od malička ma vodila na tréningy a učila základným pohybovým návykom. Športovému aerobiku som sa venovala do 18 rokov, keď som si pri jednom z tréningov natrhla úpon a veľmi ma to brzdilo v ďalšom pokračovaní. Najlepšie umiestnenie v tomto športe bolo druhé miesto na Majstrovstvách Európy v Liberci v kategórií Step Aerobik.

V roku 2009 som sa stala inštruktorkou Zumby a úplne ma to pohltilo. Vedela som, že práve pohyb spojený s pomocou ľuďom cítiť sa lepšie, je to, čo chcem robiť. Preto som sa rozhodla spraviť si kurz osobného trénera a to so sebou prinieslo myšlienku zmeniť najskôr svoje telo a potom niečo podobné kázať druhým. Zmena stravy, pravidelné cvičenie vo fitness centre a aeróbna činnosť so sebou rýchlo niesli priaznivé výsledky a priniesli ma až na súťažné pódiá.

Pevne verím, že práve pomocou mojich hodín na Fitshakeri sa Ti podarí zhodiť nielen prebytočné kilá, ale si aj vyformuješ postavu, po ktorej túžiš.

Pamätaj: „Fitness nie je chvíľkový stav dodržiavania zdravej životosprávy a diét, fitness je životný štýl!”

Dosiahnuté vzdelanie:

  • Miss aerobik junior Slovenskej republiky 2008
  • Oficiálny inštruktor Zumba basic, Zumba basic 2, Zumbatomic
  • Osobná trénerka vo fitness centre (SAKST)
  • Poradca športovej výživy
  • Inštruktor TRX
  • Súťažiaca vo fitness ( bikinyfitness, bodyfitness)