Mirka Luberdová

Mirka Luberdová

Cvičí

Sexy postava - Výzva do plaviek 2018

O mne

Mojou špecializáciou je udržiavanie optimálneho, vyváženého zdravia pomocou výživy a zdravého životného štýlu. Zdravý životný štýl neodmysliteľne posledné roky patrí do môjho života. Nie je mi len ,,prácou”, ale niečím v čo nezvratne verím. Práca výživového poradcu je najmä moje hobby. Stále si dopĺňam nové vedomosti na rôznych kurzoch venovaným výžive, duchovnému rozvoju a pokojnejšiemu životnému štýlu. Je úžasné, ako v dnešnej dobe napredujú výskumu a nové poznatky v tejto oblasti.

Máme k dispozíciu širokú škálu, ako diagnostickú tak aj výživové smery, aby sme si dokázali udržať či prinavrátiť zdravie. Zmierniť už získané ochorenia, dať pevné a zdravé výživové základy našim deťom, pre ich lepšiu budúcnosť.

Je náročné sa občas zorientovať vo všetkých tých nových informáciách, výživových smeroch a poznatkoch, ktorými sme zahlcovaní z médií, časopisov, či rôznych kníh. Mám osobnú skúsenosť s tým, že keď nám do života nečakane vtrhne vážna choroba, je v tom psychickom vypätí a nedostatku voľného času, veľmi málo priestoru hľadať informácie. Nie je priestor na to, aby človek skúšal pokusmi čo je omyl, čo funguje a čo nie. Aj keď je to veľmi individuálne, pretože sme každý jedinečný tvor. Čo platí na jednéhe, zákonite nemusí platiť na druhého. Pri liečení zohráva úlohu mnoho faktorov, nie len výživa. Zdravou stravou však naozaj vieme ovplyvniť množstvo aspektov.

  • Vyštudovaná certifikovaná zdravotná sestra
  • Certifikát Výživový poradca (Welko inštitút)
  • Výživa počas tehotenstva, po pôrode a malých deti (Welko inštitút)
  • Člen Slovenskej Asociácie pre Výživu a Prevenciu (http://www.savp.sk/)
  •  Ambasádorka Hýb Sa Slovensko za výživu
  • 1 Vicemiss Slovenskej Republiky 2003,
  • 1 vicemiss Európy 2003

Kontakt: Mirka Luberdová na Facebooku

WEB: mirkaluberdova.sk