Lea Grančič

Lea Grančič

Cvičí

Dynamic Pump & Aerobic

O mne

Ahoj,

volám sa Lea a v nasledujúcich riadkoch by som ti chcela predstaviť moju prácu, hobby a neoddeliteľnú súčasť života v jednom.

Ako lektor a prezentér skupinových cvičení pôsobím už viac ako 16 rokov. Už počas štúdia na vysokej škole FTVŠ  a MFF UK som začala pôsobiť ako inštruktor aerobiku a posilňovacích foriem skupinových cvičení. Vzhľadom na to, že sa aerobik postupom času vyvíjal a vstupovali do skupinových cvičení nové momenty, zväčšoval sa i môj záujem o novinky a trendy v tejto oblasti. Svoje vzdelanie a odbornosť som rozšírila o posilňovacie formy aerobiku a skupinových cvičení a tanečné formy aerobiku.

Okrem pôsobenia ako prezentér aerobiku, pôsobím už skoro 10 rokov i ako lektor a školiteľ. Pre viaceré školy som viedla a vediem školenia Inštruktor aerobiku I. a II. triedy. Okrem školení, ktoré zvyšujú trénerské vzdelanie, lektorsky vediem odborné školenia: diplomy a workshopy.

Pomôcť ľuďom dosiahnuť svoje ciele, prekonať samého seba, prežiť pocit „dokázal som to“….to sú momenty, ktoré sú pre mňa nenahraditeľné.

Dosiahnuté vzdelanie:

  • Inštruktor IFAA Licencia A
  • Inštruktor 1. triedy aerobiku SZRTVS
  • Step diplom, Body work diplom, Bosu diplom, Body pump Fx diplom
  • Schwinn cycling inštruktor
  • Prezentér Body ART Level I