Jana Earl

Jana Earl

Cvičí

Sexy postava - Výzva do plaviek 2017

O mne

Celý život som športovala, ako tínedžerka som dokonca súťažne behávala. V tom období sa všetko zdalo veľmi jednoduché, hlavne, čo a koľko jesť. Žiaľ neskôr v mojom živote som “to” stratila.

Keď som prestala so súťažným behom, športovala som ďalej, aj kvoli zbavovaniu sa stresu, lebo moja práca bola príliš hektická a stresujúca. A vtedy sa začalo všetko kaziť. Cvičievala som 5-6 krát do týždňa a to vždy aspoň 2 hodiny denne a jedla veľmi málo, vyskúšala som takmer všetky novodobé diéty, vylúčila som sacharidy, tuky, ovocie, čokoľvek čo malo byť akože účinné a ‘moderné’. Ale ani jedna z diét nefungovala, namiesto toho som sa cítila permanentne unavená, bez energie, slabá, stratila som takmer všetko svalstvo a silu ktoré som roky budovala a položila ma každá choroba, ktorá sa v mojom okolí objavila.

Vtedy som sa rozhodla, že prestanem držať diéty a počúvať všetkých tých, ktorí sľubovali neuveriteľné výsledky za 4 týždne, pokiaľ budem dodržiavať ich nový plán. Namiesto toho som sa rozhodla nájsť si svoju vlastnú cestu, vyhľadať a naštudovať odpovede na moje otázky a podložiť ich faktami.

Vďaka tomu som zistila, že zdravá, vyvážená a čistá strava a pravidelné cvičenie je životný štýl a nie krátkodobá záležitosť, že sa to musí udržiavať a že to nie je niečo čo prevráti váš život na ruby. Konečne som pochopila, čo sa týka cvičenia, že niekedy menej znamená viac a že hladovanie vie byť takisto nebezpečné ako prejedanie sa.

Zrazu som mala viac energie, cítila som sa zdravšie, šťastnejšie a všimla som si zmeny aj na tele. Postupne som naberala silu, moje telo spevnelo, bolo vytónované a výkony pri cvičení ma začali prekvapovať. Tak som sa rozhodla podeliť sa o tieto vedomosti a skúsenosti s tými, čo to potrebujú, aby sa mohli naučiť z mojich chýb.

A preto chcem pomôcť ľuďom, aby nemuseli prechádzať tým, čím som si prešla ja a aj preto, aby žili šťastným a zdravým životným štýlom, ktorým momentálne žijem ja! Budete sa cítiť skvele!

Kontakt: Jana Earl Fitness na Facebooku

WEB: www.janaearl.com