Ivana Maheľová (Eľková)

Ivana Maheľová (Eľková)

Cvičí

Sexy postava - novoročná výzva 2019

O mne

Výživa a pomoc ľuďom s nadváhou je mojou profesiou už 6 rokov, no v prvom rade je práca s ľuďmi, ktorí chcú zmeniť svoj životný štýl mojou najväčšou vášňou.

Pred 12 rokmi som sama mala nadváhu. V tej dobe nebolo k dispozícii také množstvo informácii a zdrojov, ako v súčasnosti, preto som musela svoju hmotnosť redukovať samovoľne, preto som začala študovať, skúšať a vzdelávať sa. Mnohokrát som zažila s chudnutí úspech, no aj mnoho pádov a sklamaní.

Viem, aké to je, keď sa vo svojom tele človek necíti dobre, poznala som jojo efekty, no zároveň aj úžasný pocit, keď naplníte svoj cieľ. Počas týchto rokov som s menšími prestávkami zistila, ako váhu zredukovať natrvalo a udržať si optimálnu hmotnosť tak, aby ste z jedla mali radosť a nemuseli si odpierať všetko, čo máte rady.

V roku 2012 som sa rozhodla stať sa certifikovaným nutričným poradcom a venovať sa výžive naplno a profesionálne. Je to najkrajšie a najlepšie rozhodnutie , aké som mohla urobiť. Vyvinula som individuálny výživový koncept www.jedalnicky.sk , ktorý dodnes pomohol stovkám žien, mužov a adolescentov zredukovať svoju hmotnosť, naučiť sa správne stravovať a natrvalo zmeniť životný štýl.

Mojou prioritou je odborné vypracovávanie individuálnych stravovacích plánov výlučne z dostupných potravín, individuálny prístup ku každej klientke a neobmedzená podpora. Je to moje poslanie a životná cesta. Som hrdá na každú premenu, každú ženu, ktorá sa rozhodne zmeniť svoj životný štýl, pretože práve rozhodnutie a presvedčenie je to najdôležitejšie.

Milujem svoju prácu a robím všetko pre to, aby som pomohla zmeniť pohľad na stravovanie čo najväčšiemu počtu ľudí.

  • 6 ročná prax v profesionálnom zostavovaní individuálnych stravovacích plánov
  • Zatiaľ vyše 1200 úspešných redukcií hmotnosti rôznych typov klientov
  • Pomoc pri poruchách príjmu potravy aj extrémnej obezite
  • Certifikát Nutričný špecialista
  • Prednášková činnosť
  • Zakladateľka online konceptu www.jedalnicky.sk
  • Autorka knihy To najlepšie pre tvoje supertelo

Kontakt: Facebook- Do formy zdravou výživou

WEB: www.jedalnicky.sk