Diana Hô Chí

Diana Hô Chí

Cvičí

Sexy body

O mne

Volám sa Diana Hô Chí – “Di” a ako moje meno napovedá, moje korene siahajú do ďalekého Vietnamu. Už od útleho detstva som sa venovala pohybu, kedy som začala ako 3-ročná tancovať vo folklórom súbore a držalo ma to dlhé roky. Táto láska k pohybu sa zmenila na vášeň a preto sa riadim heslom: ŠPORT je VÁŠEŇ.

V bežnom živote som ekonomická riaditeľka vo vydavateľstve a mama takmer 16-ročnej dcéry. No moje hobby – cvičenie – sa dostáva do popredia už 2 roky. Takmer dennodenne vediem skupinové tréningy a pre svojich klientov organizujem viachodinové eventy, Fit a Wellness pobyty.

Okrem cvičenia sa snažím vymýšľať svoje vlastné FIT recepty, aby som dokázala, že aj zdravé a fit jedlo a dezerty môžu chutiť skvelo.

V roku 2018 som získala ocenenie od portálu cvicte.sk – Fitleader – skupinový tréner nováčik 2018. No oveľa väčším ocenením je pre mňa pozitívna spätná väzba od klientov, keď vidím ich úsmevy po hodinách, keď sa opakovane ku mne vracajú a sú vďační, že spolu na sebe pracujeme.

  • Kondičný tréner 1. kv. stupňa,
  • Certifikovaná lektorka skupinových cvičení bodyART Basic, bodyART, Stretch, BAX – bodyART Cross, deepWORK, STRONG by Zumba, Jump Bungee Workout, POUNDFIT, POWER YOGA

Instagram: di_hochi,

Facebook: Diana Hô Chí

Facebook skupina: ŠPORT je VÁŠEŇ