PROTEIN SHAKE VEGAN - vanilka 30 g

Dostupné skladom

VEGAN PROTEIN SHAKE vanilka – čisté zloženie a úžasná chuť!

1,60 €1,75 €
1

Proteín, ktorý si pripravíme po tréningu my sami  a odporučili by sme ho aj najlepšej kamoške. Presne to boli naše nároky, z ktorých sme nechceli ustúpiť ani o 1 %.

Preto sme na túto novinku extrémne pyšní! Fitshaker proteíny majú čisté zloženie a úžasnú chuť!

Vyberieš si srvátkový alebo vegan proteín? A s akou príchuťou? Čokoládovou alebo vanilkovou? Ideš do toho naplno s 350 g balením alebo si vezmeš jednoporciové balenie do vrecka 🤔?

 

VEGAN PROTEIN SHAKE vanilka – BENEFITY:

  • Vegan proteín s príchuťou vanilky má čisté a jednoduché zloženie, ktoré neobsahuje žiadne zbytočnosti, aditíva ani zdraviu škodlivé látky.
  • Je to viaczložkový proteín až zo 4 proteínových zložiek (spolu 97 % zloženia), vďaka ktorým obsiahne väčšie spektrum a pomer aminokyselín. Tvoria ho hrachová bielkovina, bielkovina zo semienok konopy siatej, mandľová bielkovina a ryžová zmes.
  • Výživová hodnota je 36,2 g bielkovín na 100 g, to je 10,9 g bielkovín na 1 porciu (30 g).
  • Zvyšné 3 % zloženia tvoria mletá vanilka odrody Bourbon, prírodné sladidlo zo stévie, slnečnicové lecitíny, prírodná vanilková aróma a farbivo betakarotén.
  • Prírodné, bezpečné a nekalorické sladidlo z rastliny stévie neovplyvňuje hladinu krvného cukru.
  • Slnečnicové lecitíny použité v proteíne ako konzervant a stabilizátor patria medzi bezpečné, zdraviu prospešné emulgátory.
  • Prírodná čokoládová aróma je neutrálna prísada, ktorá nemá negatívny vplyv na ľudský organizmus, získava sa z prírodných zdrojov, bez ďalších chemických úprav. Dokonale zvýraznila čokoládovú vôňu a chuť proteínu.
  • Výborná rozpustnosť proteínu.

V ponuke máme jednoporciové 30 g balenia na cesty či ochutnávku alebo 350 g balenia s cca 11 porciami.

 

Zloženie a výživové údaje

Vegan Protein Shake - vanilka - Sypká zmes z rastlinných bielkovín s vanilkovou príchuťou, na prípravu nápoja. Obsahuje sladidlo. S vysokým obsahom bielkovín.

Zloženie: mandľová bielkovina (Prunus dulcis) 30 %, hrachová bielkovina (Pisum sativum) 26 %, bielkovina zo semien konopy siatej (Cannabis Sativa L.) 23%, NUTRIZ MOL ® ryžová zmes (ryža siata, ryžový sirup, ryžový škrob, ryžová múka) 18 %, bourbon vanilka mletá 1 %, prírodná aróma – vanilka, farbivo: beta-karotén, sladidlo: glykozidy steviolu zo stévie, emulgátor: slnečnicové lecitíny.

Krajina pôvodu základnej zložky (mandľová bielkovina): Španielsko, (hrachová bielkovina): EÚ, (bielkovina zo semien konopy siatej): EÚ.

Vyrobené na Slovensku.

Výživové údaje na 100g: Energia 1744 kJ / 417 kcal; Tuky 7 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 4,8 g; Sacharidy 38,4 g z toho cukry 7,4 g; Bielkoviny 36,2 g; Soľ 0,3 g.

Výživové údaje na 1 porciu 30g: Energia 523,2 kJ / 125,1 kcal; Tuky 2,1 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 1,4 g; Sacharidy 11,5 g z toho cukry 2,2 g; Bielkoviny 10,9 g; Soľ 0,1 g.

 

Príprava, skladovanie, upozornenia

Príprava: 30 g (1 porciu) zmiešajte s 300 ml tekutiny (vodou, mliekom, či rastlinným nápojom) a dobre premiešajte. Ideálne konzumovať po tréningovej aktivite.Skvelé tipy na recepty s využitím proteínov nájdete aj na našom Fitshaker blogu.

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách od +6°C do +25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. Spotrebujte do 4 mesiacov od otvorenia.

Upozornenia: Výrobok nie je vhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nezabúdajte na dôležitosť pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Odporúčame neprekračovať uvedenú dávku.

 

Balenie

Hmotnosť balenia: 350 g

Balenie obsahuje cca 11 porcií (30g).

Konzumujte 30 g výrobku za deň.