e-kniha kucharska kniha recpety Z fitka do kuchyne 3
e-kniha kucharska kniha recpety Z fitka do kuchyne 3
[E-kniha] Z fitka do kuchyne 3, alebo ako si osladiť život a nepribrať
[E-kniha] Z fitka do kuchyne 3, alebo ako si osladiť život a nepribrať
[E-kniha] Z fitka do kuchyne 3, alebo ako si osladiť život a nepribrať
[E-kniha] Z fitka do kuchyne 3, alebo ako si osladiť život a nepribrať
Kniha Z fitka do kuchyne 3 zdravé koláče
Kniha Z fitka do kuchyne 3 zdravé dezerty

[E-kniha] Z fitka do kuchyne 3, alebo ako si osladiť život a nepribrať

Dostupné skladom

Toto je elektronická verzia knihy Z fitka do kuchyne 3. Nájdeš v nej sladké, zdravé recepty, od popredných slovenských a českých tréneriek, vhodné na na raňajky, desiate, olovranty, ale aj na rôzne výnimočné príležitosti.

15,50 €
1

Aj ty miluješ sladké?

Tak vitaj v klube! Čokoláda, karamel, vanilka...mňaaam. Všetky tie lahodné chute rozplývajúce sa na jazyku. Ale ako si dopriať sladké a nemať po ňom obrovské výčitky svedomia? Alebo ešte lepšie, ako si ho dopriať a mať zo seba dobrý pocit, že sme telu dodali len samé hodnotné živiny?

Aj my sme to riešili! Cvičili, snažili sa jesť zdravo, pili veľa vody, robili všetko pre to, aby sme mali super postavu. Ale tie chute...tie sa proste zastaviť nedali. Sladké milujeme a hotovo! Preto jediná naša záchrana pred tukovými vankúšikmi, zväčšujúcim sa bruchom a nepeknou celulitídou bolo, pripravovať si sladké inak!

Zo správnych ingrediencií, plné bielkovín, zdravých tukov, s množstvom ovocia, vhodne zvolených sacharidov, bez rafinovaného cukru, bez bielej múky a s nižším glykemickým indexom. Všetko skombinované tak, aby to hralo „v náš prospech“ a v prospech nášho zdravia. Tak, aby sme si ho mohli dopriať na raňajky a bolo pre nás tým najlepším štartom dňa. Alebo, aby sme si ho mohli dať na desiatu, či olovrant (k čaju i kávičke) a bolo aj skvelým predtréningovým jedlom. Taktiež, aby sme ním mohli ponúknuť aj našu rodinu a aby ich reakcia bola „mňaaam, chutí to famózne“.

Preto vznikla táto kniha, ktorú sme napísali my, 27 fitness tréneriek a inštruktoriek zo Slovenskej a Českej republiky. Tieto sladké pochúťky si pravidelne pripravujeme a mnohé z nich si pripravujú aj naši klienti, ktorí chcú buď schudnúť, vyformovať si postavu, alebo jednoducho žiť zdravo a cítiť sa skvelo. A aj vďaka nim dosahujú nádherné výsledky.

Inštruktorky, ktoré sa podelili so svojimi receptami:

 

Nebojuj s chuťami na sladké. Vyhraj nad nimi! Daj si sladké zložené zo správnych ingrediencií, v správny čas a v správnom množstve. Naučíme ťa ako na to!

Čo všetko v knihe nájdeš?

 • vyše 80 sladkých zdravých receptov,
 • naše skúsenosti za roky praxe ohľadom cvičenia, chudnutia, dobre fungujúceho metabolizmu, či správneho nastavenia mysle,
 • obrovskú dávku motivácie vo forme hodnotných článkov, našich fotografií, či obľúbených citátov, ktoré ťa poriadne nakopnú,
 •  nádherné fotografie jedál,
 • praktický návod ako si vybrať kvalitné ingrediencie, kde ich nakupovať a obmeny ingrediencií,
 • dôležité informácie o cukre a jeho vhodnejších alternatívach,
 • nutričné hodnoty ku každému receptu,
 • výšku glykemického indexu receptov a vysvetlenie, prečo je vhodné si túto hodnotu všímať,
 • označenie každého receptu (bez lepku, bez laktózy, RAW, bez orechov, bez vajec, bez cukru, s proteínom),
 • zlepšováky ako posunúť svoje kulinárske schopnosti na vyšší level,
 • účinné fotocviky na cvičenie v pohodlí domova.

V knihe sa nachádzajú recepty na zdravé sladké raňajky, či desiate (palacinky, lievance, ovocné chlebíky...). Na zdravé sladké olovranty (rôzne predtréningové nápoje, tyčinky, či iné vychytávky), ale aj na dobroty vhodné na výnimočné príležitosti ako sú narodeniny, Vianoce, či ako dezert po nedeľňajšom obede. Všetky pripravené z dostupných ingrediencií, nenáročné na prípravu a mnohé z nich si môžeš dopriať aj každý deň.

BONUSY: 2 x fantastické e-knihy: (informácie ako si ich stiahnuť nájdeš priamo v E-knihe)

bonusy-zadarmo-e-knihy-recepty

Čo povedali o knihe odborníci?

Chtít v dnešní době žít zdravě a být fit bez správného přístupu k vaření je stejně bláhové jako myslet si, že super postavu získáme bez cvičení. Pokud si myslíte, že není možné u cvičení zdravě mlsat, je jasné, že jste jěště nečetli tuto knihu. A to je velká chyba.
Martin Jelínek (Zakladateľ školy výživových poradcov ATAC, autor 7 úspešných kníh o stravovaní, športovec, známy lector)

Vědění a edukace v tak specifické oblasti života, jakou je výživa, je nedílnou součástí rozvoje každého kvalitního vývoje člověka, o to více, pokud se jedná o sportovce pohybujícího se ve fitness. Jsem rád, že se najde publikace, která dokáže naplnit tento požadavek, právě tou je dle mého „Z fitka do kuchyně 3“. Nabízí příjemně ucelený pohled na množství receptů, kulinářských úprav, ale i vhodného výběru potravin, které můžeme zdravém stravování využít. Hodnotím ji tedy jako velký přínos pro každého fitness sportovce, který svůj nejen sportovní vývoj myslí opravdu vážně.
Jan Caha (Poradce výživy, osobní tréner a majitel ve společnosti Fitness institute)

Inšpiratívny výber receptov, obľúbené a nutrične hodnotné suroviny príjemne ,,hravo“ zmixované do prekvapujúceho výsledku. Výborná pomôcka pre všetkých, ktorí majú chuť pracovať na sebe, hľadajúc paradigmu vo svete fitkultu, medzi osobitými zdravými pochúťkami.
Silvia Horecká (Odborníčka na zdravé stravovanie a výživu, víťazka súťaže Bloger roka v kategórii Gastronómia

Kreativita, nadšenie a odhodlanosť - kľúčové vlastnosti, ktorými sa prezentujú autorky receptov. Novými trendmi vo varení a pečení, netradičnými modernými ingredienciami a dôležitými zdravotnými benefitmi vás prevedie táto úžasná príručka, ktorú by mal vlastniť každý, kto miluje dobré jedlo, ale zároveň miluje seba a svoje telo. Kiež by táto kniha nezostala čitateľom na polici, ale stala sa pravidelne používaným kompasom na ceste za zdravým životným štýlom.
Michaela Králiková (Vášnivá kuchárka, lektorka varenia a ambasádorka zdravého životného štýlu, finalistka CS Masterchef, blogerka, Food-kritička a milovníčka nových trendov a alternatív v gastronómii)

Autori: Lucia Švaral + kolektív autorov
Rok vydania: 2015
Počet strán: 216

Zbystri pozornosť! Aj na túto e-knihu ponúkame 2-mesačnú garanciu vrátenia peňazí