VÝZVA – Zadok a nohy bohyne

Info o videu:

A je to tu! Máme tu prvý deň našej plavkovej výzvy. A začneme “zhurta” a to s našou najnovšou posilou vo Fitshaker tíme Leou Vršeckou (trénerkou roka v Českej republike)

Tak poďme na to. Zahrejeme sa a ideme na to. Priprav sa, že dnes dostanú tvoje nohy a zadok pekne „do tela“. A to s výpadmi (najskôr statickými, potom dynamickými so zdvihnutím kolena). Následne na to si dáme mŕtve ťahy, na ktoré budeš potrebovať činky, alebo fľaše s vodou (ak cvičíš dlhšie, môžeš použiť aj ťažšie činky). Nebudú chýbať ani drepy, fázované drepy na dve doby a drepy so zdvihnutím nohy. Cvičenie zakončíme cvikmi na lýtka, ktoré budeš pri cvičení poriadne cítiť. Poď na to!

BONUS!Odporúčame si k tomu videu pozrieť aj úvodné inštruktážne video od Lei Vršeckej, v ktorom sa naučíš ako správne držať telo, ako správne dýchať. Neboj sa, nezapotíš sa pri ňom :-) VIDEO NÁJDEŠ TU

Ak máš otázky k fungovaniu Fitshakera a výzvy, hľadaj svoju odpoveď v článku Otázky a odpovede Tu

Pomôcky: činky alebo fľaše s vodou, stolička s opierkou

Info o cvičení

Organizujeme výzvu do plaviek. Budeme v nej spoločne chudnúť, zdravo sa stravovať, cvičiť...proste pracovať na sebe! Motivácia, vzdelávanie a cvičebný plán na celé 2 mesiace.

Jednou vetou: Motivácia, stravovanie, vzdelávanie a cvičebný plán na celé 2 mesiace.

Potrebné pomôcky: podložka a pevná voľa

Vhodné pre: každého, kto to s chudnutím myslí vážne

Nevhodné pre: lenivcov

Ciele:

Inštruktorka

Lea Vršecká

TRÉNER ROKU 2015 v Českej republike Jmenuji se Lea  a jsem ráda, že i já Ti mohu formou následujících cvičení pomoci na cestě za Tvou vysněnou postavou. Na následujících  řádcích bych se Ti ráda představila a řekla Ti něco o sobě. Fitness je můj životní styl, moje filosofie. Své profesi osobní trenérky ...

Zobraziť viac

Komentáre