Uvoľnenie chrbtice s Pilatesom

Info o videu:

Nie, nepomýlili sme sa. Po toľkých dňoch cvičenia si náš chrbát žiada poriadnu regeneráciu. A tú dosiahneme vďaka týmto jednoduchým cvikom s Pilatesom. Nepreskakujte toto cvičenie. (len ak by ste sa chceli zobudiť so stuhnutým chrbátom :-) )

Popis: Cvičiť budeme v stoji, takže nepotrebujete žiadne pomôcky. Stačí kúsok priestoru a vyzuť si ponožky. V tomto videu sa zameriame na chrbtové a brušné svaly, ale aj koordinačné cvičenia.

 

Info o cvičení

Nemáš dosť času na cvičenie? Chceš spáliť kalórie, ale taktiež posilniť problematické partie tela? Práve preto vznikol Dynamic Pump! Aby Ti ušetril čas a rýchlejšie ťa priblížil k tvojmu cieľu. Dynamic Pump je spojenie kondičného a posilňovacieho cvičenia. To znamená, že budeme nielen spaľovať a potiť sa, ale taktiež rysovať krásne krivky počas jednej hodiny súčasne!

Jednou vetou: Dynamická hodina, pri ktorej sa nielen zapotíš, ale aj krásne vyformuješ postavu.

Potrebné pomôcky: podložka na cvičenie, schodík

Vhodné pre: začiatočníkov, pokročilých

Ciele: znižovanie hmotnosti, formovanie postavy, zvyšovanie sily

Inštruktorka

Katka Horváthová

Ahoj, moje meno je Katka a rada by som sa Ti trošku predstavila, aby si vedela s kým cvičíš Pilates. Po ukončení aktívnej plaveckej športovej kariéry som hľadala iné formy pohybu, nakoľko som pohyb jednoducho potrebovala. K aerobiku som sa dostala veľmi náhodne, keď sme si s kamarátkou išli zacvičiť. Ja som pri aerobiku ostala a kamarátka to vzdala po ...

Zobraziť viac

Komentáre