NOVOROČNÁ VÝZVA 2020 – Vystrečuj celé telo

Info o videu:

Poznáš Mindfulness jogu? Andrejka Peniaková o nej hovorí: “Je to typ jogy, ktorý prepája telo, myseľ a dych v jeden celok. Myslím si, že je určená úplne pre každého, či už ako kompenzácia k sedavému zamestnaniu, dynamickým športom, či vnútornému vypätiu a stresu. Postupne sa prax jogy môže stať aj hlbšou praxou na ceste sebapoznania…”.

Je úplne jedno, či si už jogu skúšala, alebo ju ideš cvičiť po prvýkrát… nechaj sa viesť inštrukciami od Andrejky. V tomto videu ponaťahujeme nielen chrbticu, ale i celé telo. Taktiež posilníme chrbtové svaly a svoju silu cez pozíciu Bojovník. Na záver nás čaká práca s dychom, ktorá má relaxačné účinky.  Je to cvičenie, ktoré očisťuje, omladzuje a posilňuje telo i myseľ.

A ešte jedna pekná myšlienka na záver: “Jóga nie je o tom, či sa dotkneme našich prstov na nohách, ale o tom, čo sa učíme (o sebe) na ceste k nim.” 

Pomôcky: podložka na cvičenie

NESTAČILO TI? Reštart tela s jogou

Nefunguje Ti video plynulo? Zníž si kvalitu videa v pravom dolnom rohu kliknutím na ozubené koliečko a vyber najnižšiu hodnotu. Ďalšie rady, tipy a odpovede na Tvoje otázky NÁJDEŠ TU.

Info o cvičení

Aj ty máš do nového roka jedno veľké predsavzatie – SCHUDNÚŤ? A chceš aby to dopadlo lepšie ako minulý rok? Máme pre Teba plán! 50-dňovú NOVOROČNÚ VÝZVU!

Jednou vetou: Cvičebný plán a stravovanie počas dvoch mesiacov

Potrebné pomôcky: Podložka na cvičenie, fľaše s vodou, stolička, atď...

Vhodné pre: Začiatočník aj pokročilý.

Ciele: Schudnúť, vyformovať postavu.

Inštruktorka

Andrea Peniaková

Teším sa, že si spolu zacvičíme! Pilates, Jóga a GravidJóga. V týchto cvičeniach sa spolu uvidíme. Zlepšíme držanie tela, silu aj ohybnosť, dýchanie a tiež uvoľníme myseľ a zlepšíme vzťah k sebe samej. Cieľom mojich cvičení je nielen vyzerať dobre, ale hlavne cítiť sa dobre! Byť vďačná za to, čo mám, zatiaľ ...

Zobraziť viac

Komentáre