N.VÝZVA 2019 – MEGA intenzívna celotelovka s činkou a expanderom

Info o videu:

POZOR! Videjko obsahuje dlhší strečing. Ten je nie len dostatočne dlhý ale aj dostatočne komplexný. :-)
Ver nám, že jeho štruktúra, dĺžka aj náročnosť je opodstatnená.  Trvá približne 22 minút, no ty si môžeš jeho dĺžku ľubovoľne skrátiť.
Cieľom takto dlhého strečingu je vyhovieť (podľa možností :-) ) každému – Tomu, komu vyhovuje dlhý strečing,  chce si ho skrátiť podľa vlastných preferencií, alebo chce v daný deň cvičebné videjko vynechať, no komplexný strečing by mu prišiel vhod.
____________________________________________________________________________________________________

Intense tempo, intense náročnosť. V dnešnom cvičku sa k činke, ktorú už poznáš, pridá aj expander a otvorí nám nové možnosti. :-)

Na začiatku nás ako v každom cvičku čaká 5 minútová zahrievačka (ako vždy tá istá). Rozohrejeme, rozskackáme a hlavne pripravíme telo na náročný tréning. Ešte pred ňou Zuzka predvedie a vysvetlí všetky cviky, ktoré nás dnes čakajú. Aby to nebol príliš “intenzívny” šok z náročnosti :-).

V prvej časti tréningu po zahrievačke nás čakajú 15 a 45 sekundové intervaly. Vystriedame 5 cvikov v  2 sériách. Počas dlhých 45 sekúnd sa budeme snažiť o čo najviac opakovaní cviku. Nasledovať bude 15 sekundový oddych. Pri všetkých cvikoch využijeme jednu alebo obe činky a expander.

  1. Dvojité podrepy do strán
  2. Plank-jack, side-jack a priťahovanie činky k hrudníku
  3. Jumpjack drepy
  4. Zdvih činky na hlavu a unožovanie do strany z podrepu
  5. Balerina hipraise
  6. “Zuzkin brutálny špeciál”

Druhou časťou je strečing. Riaď sa v tejto poslednej fáze tréningu podľa vlastných preferencií a neboj sa dĺžku strečingu upraviť. :-)

Pomôcky: činky alebo fľasa s vodou,  expander

NESTAČILO TI? Formovačka celého tela s Jankou

ĽAHŠIA VERZIA:  Že aká budem sexy! (celotelovka) s Maggie

Info o cvičení

Aj ty máš do nového roka jedno veľké predsavzatie – SCHUDNÚŤ? A chceš aby to dopadlo lepšie ako minulý rok? Máme pre Teba plán! 50-dňovú NOVOROČNÚ VÝZVU!

Jednou vetou: Cvičebný plán a stravovanie počas dvoch mesiacov

Potrebné pomôcky: Podložka na cvičenie, fľaše s vodou, stolička, atď.

Vhodné pre: začiatočník aj pokročilý

Nevhodné pre: tých, ktorým na svojej postave nezáleží.

Ciele: Schudnúť, vyformovať postavu.

Inštruktorka

Zuzka Light

Ahoj, som Zuzka Light a môžeš sa so mnou stretávať tu na Fitshakeri v programe Intense with Zuzka Light. Pôvodom pochádzam z Českej republiky, ale už 7 rokov žijem v Amerike. Cvičeniu a zdravej výžive sa venujem už viac ako 10 rokov. Momentálne pôsobím ako Fitness trénerka a Holistic Health Coach. Mojím návodom, ako dosiahnuť sexy ...

Zobraziť viac

Komentáre