N.VÝZVA 2019 – Killer brucho so Zorou

Info o videu:

Zora si pre teba spolu so svojou parťáčkou Saškou pripravila ZABIJÁCKE bruško! Nenechaj sa zmiasť štruktúrou cvikov, ktoré budú klasické a možno si aj povieš, že “tie som už robila stokrát…”! Správna technika – do detailu premakaná, v spojení s vyšším počtom opakovaní, vytvorí účinnú kombináciu, na ktorú budeš pravdepodobne spomínať aj na ďalší deň ;-).

Čakajú ťa skracovačky na veeeľa spôsobov a bruško precvičené zo všetkých strán- dolné, bočné, stred…budeš ho poriadne cítiť. Snaž sa cviky vykonávať presne podľa Zoriných inštrukcií, aby si predišla bolestiam krku, či krížov. Maj perfektný tréning! :-)

Pomôcky: podložka na cvičenie

MÁŠ CHUŤ NA ĽAHŠIU VARIANTU? Daj si Poctivý tréning na bruško s Maggie

NESTAČILO TI? Ach, to bude krásne bruško s Maggie Kažimírovou!

PS: Nefunguje Ti video plynulo? Zníž si kvalitu videa v pravom dolnom rohu kliknutím na ozubené koliečko a vyber najnižšiu hodnotu. Ďalšie rady, tipy a odpovede na Tvoje otázky NÁJDEŠ TU.

Info o cvičení

Aj ty máš do nového roka jedno veľké predsavzatie – SCHUDNÚŤ? A chceš aby to dopadlo lepšie ako minulý rok? Máme pre Teba plán! 50-dňovú NOVOROČNÚ VÝZVU!

Jednou vetou: Cvičebný plán a stravovanie počas dvoch mesiacov

Potrebné pomôcky: Podložka na cvičenie, fľaše s vodou, stolička, atď.

Vhodné pre: začiatočník aj pokročilý

Nevhodné pre: tých, ktorým na svojej postave nezáleží.

Ciele: Schudnúť, vyformovať postavu.

Inštruktorka

Zora Czoborová

Zora Czoborová vyštudovala telovýchovu a biológiu na Univerzite Komenského v Bratislave. Po dennom štúdiu si urobila doktorantské štúdium na telovýchove s titulom PhD. Zora má za sebou radu športových úspechov. Je štvornásobnou majsterkou Slovenska vo fitness a to v rokoch: 1995, 96, 97, 98. V roku 1994 sa stala majsterkou Slovenska ...

Zobraziť viac

Komentáre