N.VÝZVA 2018 – Krátka relaxácia a meditácia

Info o videu:

Bez práce nie sú koláče a bez poriadnych výkonov zaslúžená odmena. Dnes takú pre teba máme! Bude to špeci meditácia s Andrejkou, ktorú si zamiluješ. :-)

Dnes nebudeme pracovať na svojom tele fyzicky. Pracovať budeme so svojou mysľou. Čaká nás krátka meditácia, ktorá je vhodná doslova pre každého. :-). Budeš na to potrebovať len pohodlné miestečko, kde sa cítiš dobre a dokážeš sa dokonale uvoľniť (a nezaspinkať).

Prajeme ti nádherný relaxačný zážitok.

Pomôcky: podložka na cvičenie príp. stolička na sedenie, očný vankúšik príp. uterák, šatku na zakrytie očí

Dôležité! Keďže Novoročná výzva týmto videom skončila, chceme Ti poradiť ako ďalej pokračovať ;-) Stačí si vybrať jednu z nasledovných možností:

  • Vyber si jednu z minulých výziev, náš tip. napríklad Novoročnú, alebo Plavkovú výzvu z roku 2017.
  • Zvoľ si cvičebný program z nášho zoznamu, ktorý ti počas výzvy najviac zarezonoval. Bolo to Sexy Body, Six Pack, HIIT, Toning Interval, Pilates, či Yoga? Tieto, ale aj ďalšie cvičebné programy nájdeš TU
  •  Zopakuj si túto výzvu znovu. Veď ako sa hovorí, opakovanie je matka múdrosti :-)

Info o cvičení

Aj ty máš do nového roka jedno veľké predsavzatie – SCHUDNÚŤ? Týždeň, možno dva budeš makať... ale čo, ak tvoje nadšenie bude o pár dní nenávratne preč? Ako vydržať? Nezlyhať? Uspieť? Máme pre Teba plán! 50-dňovú NOVOROČNÚ VÝZVU!

Jednou vetou: Cvičebný plán, stravovanie

Potrebné pomôcky: Podložka na cvičenie, fľaše s vodou, stolička

Vhodné pre: začiatočník, pokročilý

Nevhodné pre: ženy, ktoré sa nechcú zlepšovať

Ciele:

Inštruktorka

Andrea Peniaková

Som inštruktorka cvičení Pilates, Mindfulness Yoga, Gravid Yoga, BabyBalance v Bratislave, kde pôsobím ako lektorka už vyše 10rokov. Zacvičiť si so mnou môžete aj keď nie ste v Bratislave, a to online cez Fithaker. Pilates - na posilnenie tela, spevnenia stredu tela a pre zdravý chrbát. Mindfulness Yoga v mojom podaní je zameraná hlavne ...

Zobraziť viac

Komentáre