Intense 5 – Krásne stehná a zadoček

Info o videu:

POZOR! Videjko obsahuje dlhší strečing. Ten je nie len dostatočne dlhý ale aj dostatočne komplexný. :-)
Ver nám, že jeho štruktúra, dĺžka aj náročnosť je opodstatnená.  Trvá približne 22 minút, no ty si môžeš jeho dĺžku ľubovoľne skrátiť.
Cieľom takto dlhého strečingu je vyhovieť (podľa možností :-) ) každému – Tomu, komu vyhovuje dlhý strečing,  chce si ho skrátiť podľa vlastných preferencií, alebo chce v daný deň cvičebné videjko vynechať, no komplexný strečing by mu prišiel vhod.
____________________________________________________________________________________________________

Aj keď si možno myslíš, že v 5-tom Intense tréningu ťa už Zuzka neprekvapí, “sklameme ťa”. :-) V zásobe má totiž ešte poriadny zaberák, ku ktorému ti postačí poriadne odhodlanie, podložka a expander.

Aj dnes nás tak, ako v každom cvičku čaká 5 minútová zahrievačka. Rozohrejeme, rozskackáme a hlavne pripravíme telo na náročný tréning.

V prvej časti tréningu po zahrievačke nás čakajú 15 a 45 sekundové intervaly. Vystriedame 4 cviky v  2 sériách. Počas 45 sekúnd sa budeme snažiť maximalizovať počet opakovaní cviku. Nasledovať bude 15 sekundový oddych.

Kým začneme makať v intervaloch, Zuzka všetky 4 cviky predvedie. Nech nestrácame počas cvička čas a neriskujeme, že vychladneme, kým si pozrieme cvik. :-)

  1. Criss-cross drep s výskokom
  2. Bočný plank so zdvíhaním nohy a presúvaním vpred a vzad
  3. Plank jack push up
  4. Špeciál na vnútorné stehná

Druhou časťou je strečing.  Riaď sa v tejto poslednej fáze tréningu podľa vlastných preferencií a neboj sa dĺžku strečingu upraviť. :-)

Pomôcky: podložka na cvičenie, expander (alebo silnejšia guma)

Info o cvičení

"Vau, Zuzka na Fitshakeri?????!" Toto si si iste povedala aj Ty, ak už roky sleduješ Zuzku Light na sociálnych sieťach. Takmer milión followerov a fanúšikov z celého sveta vytvorili zo Zuzky Light jednu z najväčších autorít fitness sveta. A exkluzívne len tu na Fitshakeri si s ňou po prvýkrát budeš môcť zacvičiť aj Ty v jej rodnej češtine. Tak nevykecávajme, ale poďme na to ;-)

Jednou vetou: Vysoko efektívne a náročné cvičenie na vyformovanie postavy

Potrebné pomôcky: Expander, fitlopta, podložka na cvičenie, činky, alebo fľaše s vodou

Vhodné pre: Stredne pokročilých až pokročilých

Nevhodné pre: Úplných začiatočníkov.

Ciele: Schudnúť a krásne vyformovať postavu

Inštruktorka

Zuzka Light

Ahoj, som Zuzka Light a môžeš sa so mnou stretávať tu na Fitshakeri v programe Intense with Zuzka Light. Pôvodom pochádzam z Českej republiky, ale už 7 rokov žijem v Amerike. Cvičeniu a zdravej výžive sa venujem už viac ako 10 rokov. Momentálne pôsobím ako Fitness trénerka a Holistic Health Coach. Mojím návodom, ako dosiahnuť sexy ...

Zobraziť viac

Komentáre