HARMÓNIA TELA A DUŠE – Zharmonizuj svoje vnútro a odstráň bolesti hlavy

Info o videu:

Cviky v zostave sú perfektné pre všetky uponáhľané a unavené ženy, ktorých trápi vyčerpanosť a bolesti hlavy. Uvedomelým dýchaním hneď na začiatku zbavíme telo napätia a vibračným cvičením zharmonizujeme vnútro tela. Premasírujeme si tvár,  hlavu, krk, chrbát a stehná. Pozornosť budeme venovať svojmu tretiemu oku a proti bolestiam hlavy a migrénam sa naučíme “bojovať” v polohe zajaca, sfingy, sviečky, pluhu, ryby či novej polohe delfína.

Pomôcky: podložka na cvičenie, yoga bloky, alebo knihy

Info o cvičení

V tejto výzve budeme spolu objavovať svoju vnútornú krásu, harmóniu a radosť zo života. Telo si budeme hýčkať pravidelným cvičením Jogy a Pilatesu a myseľ naladíme na pozitívnu vlnu prostredníctvom meditácií. Do toho zdravé stravovanie a množstvo krásnych videí o zlepšovaní svojho JA.

Jednou vetou: Objavovanie harmónie tela a duše prostredníctvom cvičenia a unikátneho programu na 40 dní.

Potrebné pomôcky: Podložka na cvičenie

Vhodné pre: každého (začiatočníkov i pokročilých)

Ciele: Nájsť životný balans, zrelaxovať myseľ aj telo.

Inštruktorka

Nikol Chovancová

Namaste, moje meno je Nikol a teším sa, že ťa môžem na týchto stránkach sprevádzať jogou. Najprv niečo o mne. Od detstva som sa venovala rôznym druhom pohybu, najmä tancu, pri ktorom som cítila slobodu a radosť. Neskôr som cvičila aeróbne cvičenia a venovala sa zdravej výžive, až kým som nenatrafila na jogu. V joge som našla ...

Zobraziť viac

Komentáre