Fit maminka od hlavy po päty

Info o videu:

Chystáš sa odcvičiť dnešný tréning? Sme šťastní, obdivujeme ťa a tešíme sa s tebou. :-)
Si supermamina!

Janka a jej skvelé asistentky – Mirka a Peťka sa na teba tešia. Doprajete si spolu fantastický 25minútkový tréning v ktorom nevynecháme žiadnu časť tela.

Rozcvičíme sa telu najprirodzenejším spôsobom – chôdzou. Či už si po pôrode tesne, alebo cvičíš po dlhšom čase, určite nájdeš spôsob cviku, ktorý ti bude vyhovovať.
V rovnakom duchu budeme pokračovať aj v tréningu na celé telo. :-)

Pomôcky: podložka na cvičenie

Info o cvičení

Dieťatko je už na svete a ty sa stále trápiš s kilami navyše? Mommy fitness je ideálne cvičenie ako sa po pôrode dopracovať ku krásnej postave. Zapotíme sa, budeme posilňovať problémové partie a tukové vankúšiky, ktoré ti ostali po pôrode doslova „vyženieme“ z tela :-)

Jednou vetou: Pre všetky mamičky, ktoré sa chcú po pôrode opäť dostať do formy. Taktiež rýchla a účinná "injekcia" pre ľudí, ktorí sa po chorobe potrebujú rýchlo postaviť na nohy

Potrebné pomôcky: podložka na cvičenie

Vhodné pre: mamičky, alebo ženy, ktoré sa potrebujú čím skôr dostať do formy po chorobe

Ciele: znižovanie hmotnosti, formovanie postavy, zvýšenie sily a kondície

Inštruktorka

Janka Budayová

Ahoj, volám sa Janka a som rada, že aj ja vás môžem sprevádzať aktívny športovým životom. Napriek tomu, že pôvodné plány o budúcnosti som mala iné, pohyb, aktívny život, tréning a zdravá životospráva sa stali mojou neodlúčiteľnou súčasťou života a neskôr aj smerovaním. V týchto dňoch je mojim zamestnaním ročný syn Filipko. Som mamičkou na materskej ...

Zobraziť viac

Komentáre